|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Brand: | ODM/OEM/Leidun |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Product Name | Cheap Price Changeover Switch with Automatic Transfer and Electronic Power Circuit Breaker 2P 63A 100A 50/60Hz Automatic Transfer Switch Rotary Switch |
| Pole | 2P/3P/4P |
| Color | Black,Gray,White |
| Size | 59*36*28 |
| Rated Voltage |
110V 220V 400V |
| Rated Current | 63A 100A 125A |
| Rated Frequency | 50Hz/60Hz |
| Certificate | CE RoHs |
| Installation | 35mm DIN rail |





Q1. Can I get samples?