| Customization: | Available |
|---|---|
| Breaking Capacity: | Low Voltage Circuit Breakers |
| Operation: | Electric/Manual |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Product Name | Electrical Supply Circuit Breaker Manufacturer High Quality MCCB 3 Pole 630A Model |
| Breaking Capacity | L,M,H |
| Color | Gray |
| Size | 25.7*15*15.5CM |
| Rated Voltage |
400V |
| Rated Current | 630A |
| Rated Frequency | 50Hz/60Hz |
| Certificate | CE RoHs |
| Installation | Front Connection ,Rear Connection,Plug-in Connection |






Q1. Can I get samples?